Új évi üdvözlet! – Boros Bernárd

Boros Bernárd – Suzuki Swift 1.0/Suzuki Swift 1.3

2023-ban hat versenyen vettem részt, két különböző autóval. Elég későn kezdtem meg a szezont.

Júniusban a KZ Invest Kupasorozatban Mezőkövesden, a Suzuki Swift 1.0 (ezredessel) kategória 3. helyezést értem el.

Szintén ebben a hónapban indultam az 1.3-assal az Éjszakai Veterán Hegyi Felfutó Gulf & Molnár Órás Kupasorozatában Kékestetőn, ahol a youngtimer kategória bronz érmét szereztem meg.

Júliusban ugyanebben a sorozatban Bükkszéktetőn indultunk, ahol új navigátorommal autóztam, Gajdár Zoltánnal. Első közös versenyünk igen jól sikerült, a Youngtimer kategória első helyét hozta.

Július végén még Parádon csapattuk, ahol a kategória 3. helye jött össze megint.

Augusztusban a Veterán Hegyi Felfutó Bajnokság Répáshutára látogatott, ahol a Youngtimerben a negyedik lettem.

Szeptemberben újra előhúztam az ezredest a garázsból, a Petőfibányai Szlalomra, és sikerült a PSz 1. kategória negyedik helyére érkezni, valamint a Psz 6. kategóriában az első helyet megcsípni.

Összességében úgy gondolom, hogy eredményes, eseménydús évet zártam. Volt benne rengeteg eső, forróság, sötét, minden ami egy igazán jó szezonhoz kell! 🙂

Szeretném megköszönni a csapatomnak ABD Rally Team, családomnak, szerelőknek, szponzoromnak, akik segítettek az évben minden téren!

Köszönöm a fotókat. Remélem 2024-ben is egy szuper szezont tudunk összerakni.

Köszönet a Rally24.hu oldalnak az egész éves tudósítást, rengeteg információt.