Rally Show Dolná Strehová 2024/2 beszámoló

2024.06.22-én rendezte a Rally Klub Dolná Strehová a Rally Show Dolná Strehová idei második fordulóját az alsósztregovai mezőgazdasági reptéren. A tempósra alakított aszfaltos pályát a 100 fős mezőnynek négyszer kellett teljesítenie, amelyből a három legjobb ideje számított a végértékelésnél.

Számos Nógrádi indulóval találkozhattunk a versenyen.

A1 kategóriában második lett Tóth Csaba Suzuki Swiftjével, még hetedik helyen ért célba Bali Ádám, Trabantjával.

A4-ben Szuhánszki Bálint a negyedik, egy Subaru Imprezával, 12. Szojka Ferenc, Fiat Stilo-jával, és Sztrehó Márió a zöld E36-os BMW-vel 14. lett.

A Juniorok között Szilárcsik Gergő szerezte meg a második helyet Ladájával, aki egyébként a AZ kategóriában a hetedik helyet is megszerezte.

Sajnos Bottyán Gabi és Bakos Ádám is korán fel kellett, hogy adják a versenyt a Ladások mezőnyében.

Az S2 kategóriában Szuhánszki Bálintnak sikerült a dobogó harmadik fokára felállnia Subaru Imprezájával.