RSDS 2023.06.03. beszámoló

Idén második alkalommal rendezte meg a Rally Klub Dolná Strehová a Rally Show Dolná Strehová versenyét, Alsósztregován a mezőgazdasági reptéren.

Kicsit több mint 100-an vágtak neki, a kijelölt távnak, amit háromszor kellett teljesíteni, ebből a legjobb két ideje számított.

A legjobb magyar, nógrádi, Lakatos Attila lett Peugeot 106-al, az abszolút 10. , kategória második helyén ért a célba. (kiemelt képünkön.)

Lássuk akkor a nógrádi eredményeket kategóriánként.

A1-ben Tóth Csaba diadalmaskodott Suzuki Swift GTi-jével,

Józsa István ötödik lett Skoda Favoritjával,

Dóra Norbert Lada Samaraval a nyolcadik,

még Molnár Tamás Skoda Feliciával a kilencedik,

mögötte Telek Viktor szintén a bordó Samaraval a 10. lett.

A2-ben Kevin Hrasko nyert, a kis fehér 106-tal, ő abszolútban a negyedik lett.

Kis Lajos Lada 2105-el a 13. helyen ért célba, bár ő inkább a nézők szórakoztatásának oltárán áldozott.

A3-ban Ivony Bálint vetette be a 120D-t., ahol 11. helyen ért célba, a szimulátor kormánya mögül érkezett fiatal pilóta.

A4-ben tizedik helyen ért célba Sztreho Marió, még Petrovics Ádám 11. lett, mindketten ugyanazzal a BMW e36-al.

A Junioroknál Szilárcsik Gergő 8. lett a fehér Lada 2107-el,

9. helyen Deák Milla végzett a zöld BMW e36-al.

A hátsókerekeseknél Kis Lajos a hatodik, még Szilárcsik Gergő a nyolcadik lett.

A lányoknál Ádám Viki az ötödik helyen végzett Renault Clio-jával.

A Széria második kategóriában Petrovics Ádám a nyolcadik, még Sztreho Marió a kilencedik lett az E36-al.