Hobby Rally Cup a 3. forduló beszámolója… – 2019.04.20.

Húsvét szombatján rendezték a Hobby Rally Cup idei 3. fordulóját a felsőzellői Rally Parkban. A pálya nyomvonala ugyanaz volt mint az előző versenyen, így az 1,9 km-et háromszor kellett teljesítenie a 70 indulónak a verőfényes napsütéses időben. Természetesen most is rengeteg nógrádi induló volt a versenyzők között, akik közül a legeredményesebb Bozó Bence lett, aki Ladájával az abszolút második helyet szerezte meg.

További eredmények:

A1 kategória: 1. Tóth Csaba – Suzuki Swift Gti, 3. Józsa István – Skoda Favorit

1. Tóth Csaba, 3. Józsa IstvánA2 kategória: 5. Józsa István – Skoda Favorit

Józsa István – Skoda FavoritA3 kategória: 6. Faragó Gábor – BMW 320i Coupe, 7. Vízvári Vivien – Peugeot 306

Vízvári Vivien – Peugeot 306

Faragó Gábor – BMW E36 CoupeA4 kategória: 1. Bíró Ádám – BMW e36, 3. Márton Imre Fidó – BMW e46, 4. Maiczen Ákos – BMW e36, 7. Bánfi Richárd – BMW e34, 8. Oláh Béla – BMW e30

1. Bíró Ádám, 3. Márton Imre Fidó

Bánfi Richárd – BMW e34Skoda kupa: 2. Vajvoda Sándor – Skoda 130L

2. Vajvoda SándorLada kupa: 1. Bozó Bence, 2. Junghaus Roland, 3. Reznicsek Balázs, 7. Vízvári Vanda

Vízvári Vanda – LadaJunior kategória: 1. Bozó Bence – Lada, 5. Kerekes Bence – BMW e46

Bozó Bence – Lada

Kerekes Bence – BMWNői kategória: 1. Vízvári Vivien – Peugeot 306, 3. Tőzsér Tünde – Skoda Favorit

Master kategória (slick gumikkal): 2. Bozó Bence – Lada, 4. Szojka Ferenc – Fiat Stilo, 6. Bíró Ádám – BMW e36, 7. Tóth Csaba – Suzuki Swift Gti, 8. Márton Imre Fidó – BMW e46, 9. Maiczen Ákos – BMW e36, 11. Junghaus Roland – Lada, 12. Bózsvári Balázs – Lada, 13. Reznicsek Balázs – Lada, 14. Kerekes Bence – BMW e46, 15. Bózsvári Bence – Lada, 16. Faragó Gábor – BMW e36, 17. Oláh Béla – BMW e36

Szojka Ferenc – Fiat Stilo

Bíró Ádám / Maiczen Ákos – BMW e36

Tóth Csaba – Suzuki Swift Gti

Junghaus Roland – Lada

Bózsvári Balázs / Bózsvári Bence – LadaMagyar Kupa: 1. Bozó Bence – Lada, 2.Szojka Ferenc – Fiat Stilo, 3. Bíró Ádám – BMW e36 …

Gratulálunk mindenkinek! A következő verseny május közepén kerül megrendezésre a Rally Parkban.

Fotók: Hobby Rally Cup/saját

Author: rally24.hu