Karácsonyi üdvözlet! – 2. rész – Balogh Péter – Lőrik László – Lada 2107

Rendhagyó év volt 2020… Mint megszokhattátok év végén a bajnokságokban dobogós versenyzőkkel riportokat készítünk, ám mivel idén több bajnokság is elmaradt, így rendhagyóan kérdeztük a versenyzőket is…

Balogh Péter – Lőrik László – Lada 2107

A 2020-as évünk nem úgy kezdődött és nem is úgy végződött ahogy mi azt év elején elterveztük sajnos. Első verseny, Salgó Rally, hazai pálya, nagy elvárásokkal indultunk neki a versenynek, de sajnos egy etapon technikai okok miatt kiállni kényszerültünk a versenyből. Nagyon csalódottak voltunk…

Miskolc Rally: Történt ez a tragédia, nem volt egyszerű ezt megélni ott a helyszínen, az egész csapatot megviselte.

Eger Rally: Ismét mondhatni hazai pálya, nagy elánnal indultunk neki a versenynek, mondhatni hazai pálya. Első nap, első gyorsasági, egy ideig belülről úgy éreztük nagyon jól megy minden, aztán utolértünk egy autót, ami borította a dolgokat, sajnos elmelegedett a fejem és a gumijaink is, az autó leúszott és már nem bírtam korrigálni, egy árokba csapódtunk. A 2020-as év ott befejeződött számunkra.

Jövőre újult erővel támadunk! Ha minden igaz, még az is lehet, hogy 1. osztályban fogunk versenyezni!

Nagyon szépen köszönöm ezt az évet a családomnak, a szervizcsapatnak, a barátaimnak és a szponzoroknak! Ui: Jövőre megpróbálok egy kicsit ésszel autózni! ??

Kellemes Ünnepeket Kívánok az összes szurkolónak, versenyzőtársnak, és a kedves csapatomnak!

Üdvözlettel: Balogh Péter – Lőrik László

Fotó: RallyMedia.tk

Author: rally24.hu