Nógrádi sikerek a Boldogkő Rally-n!

Hétvégén rendezték az ORB Rally1, és a Historic Bajnokság idei második versenyét Boldogkőváralja és környékén. A szombati napra zsúfolt 9 gyorsasági szakaszon a Mads Ostberg – Patrik Barth kettős volt a leggyorsabb, mögöttük az idén visszatérő szécsényi Vincze Ferenc – Németh Gergely páros végzett a Skoda Fabia R5-el, még harmadik a szintén szécsényi, ám idén Győrbe költözött Velenczei Ádám – Vánsza Zsolt – Skoda Fabia Rally Evo2 hármas lett.

ORC-ben a Határ Attila – Éhn Dániel páros, a Peugeot 306 Maxival sajnos összeszedett egy perc büntetést lassítók miatt, így lecsúsztak a dobogóról és az ORC 6., ORC 2WD és P13 kategóriák 4. helyén végeztek.

Historicban a Kereicsi Bálint – Ivony Csaba kettős az abszolút második helyre hozat be a „kiscápát”, és megnyerték a kategóriájukat.

A Pesti Tamás – Ripka Attila – Suzuki Swift Gti trió megnyerte kategóriáját, és az abszolút 6. helyen értek a célba.