Lakatos Attila lett a legjobb megyei Felsőzellőn!

Nógrád Szlalom néven rendezték a felsőzellői Rally Parkban a Szlovák Szlalom Bajnokság idei második versenyét, ahol a Hobby Rally Cup mezőnye is indult, természetesen több nógrádival a volánnál.

A Rally Parkban kijelölt pályán ezúttal a megszokottól eltérően több bóját, és szalmabálát is elhelyeztek, amelyek szűk lassítót képeztek a szakaszon, azok döntéséért 2-5 mp büntetés járt. Döntögette is serényen ezt a HRC mezőnye, amely 12 órakor a szlalomosok után rajtolt, és a három futamból kettő összideje számított a végértékelésnél.

A legsikeresebb nógrádi Lakatos Attila lett Peugeot-jával, ő megnyerte az a A2 és A3 kategóriákat, és az abszolút 3. helyen végzett.

A második legsikeresebb Kerekes Bence lett, aki Lada VFTS-ével, a Juniort és a Lada Kupát is a dobogó legmagasabb fokán fejezte be.

Lada Kupában a második Faragó Gábor lett a jó öreg kockával.

Ugyanitt ötödik Huszár Gábor, hatodik Kis Lajos, és hetedik Gabora Imi lett, mindhárman Lada 2107-el versenyeztek.

A Master Kupában Szojka Ferenc a 9. helyen zárta a versenyt Fiat Stilo-jával.

A Skodásoknál Vilim Zsolt a negyedik helyet szerezte meg.