VII. Veterán Hegyi Felfutó Menetpróba OB Parádon

Július utolsó vasárnapján jöttek össze a veterán barátok Parádon, ahol már hetedik alkalommal rendezték a VII. Veterán Hegyi Felfutó Menetrpóbát. A szokásos Parád – Bodony közötti útszakaszon, most pár száz méterrel hosszabb pályát jelöltek ki mint a tavalyi volt.

A két edző futam utána, két mért futamot kellett teljesíteni a 70 fős mezőnynek, amelyek között nemcsak autók, hanem motorkerékpárok is voltak.

Most sem a gyorsaság számított, hanem a két futam közti legkisebb időkülönbség volt a nyerő!

A legjobb nógrádi Tóth Tamás lett, Skodájával, ő az autósok között az abaszolút 5. helyen fejezte be a versenyt.

Hatodik lett az 1600-ig kategóriában Józsa Edvin Ladájával, még Faragó Gábor a Lada Samara-val végzett ebben a kategóriában a 11. helyen.

Baranyi Nándor ezúttal a piros Minivel a 16.

Nagy Szilveszter a Lada 2107-el a 18. helyen zárt.

Éliás Zoltán, sajnos az első futamon kiesett a Skoda 120 hajtásának hibája miatt.

A motorosoknál Szita Zoltán hatodik lett, még kategóriájában a második helyen végzett az MZ Trophy-val.