Trabanttal nyerték a 2. Petőfibánya Szlalomot!

Összesen 60-an vágtak neki a második Petőfibánya Szlalomnak, amely az edzőkörök után kicsivel 11 után kezdődött.

A 3 futamból a kettő legjobb eredménye számított a végértékelésnél most is. A döntött bójákért büntetések jártak, amiket osztogattak is rendesen a sportbírók.

A versenyt a legendás Trabantos Pathy László nyerte, mögötte a szombati Kiskunlacházai versenyről érkező Palik Norbert végzett BMW-jével. A harmadik helyet Kaposznyák Mihály szerezte meg Renault Clio RS-el.

Nógrádi eredmények:

PSZ1-ben Boros Bernárd az 5. helyet szerezte meg Suzuki Swiftjével.

PSZ2-ben Tóth Csaba hiába ment jó időket, sajnos elvitt pár bóját, így a hibapontok miatt a kilencedik helyen zárta a kategóriát.

PSZ3-ban negyedik lett Dóra Norbert Lada Samara-val, mögötte Nagy Tamás végzett Lada 2107-el, mögöttük 15. Huszár Gábor, és 20. Kis Lajos Lada 2107-el, ők inkább a látvány oltárán áldoztak. 😀

PSZ5 kategóriában Kis Lajosék a harmadik helyre csúszkáltak, a zöld Lada 2107-el.

A PSZ6-ban Boros Bernárd nyert Suzuki Swiftjével!