Vincze Feriék ezüstöt szereztek a IV. Rally Hungary-n!

A szécsényi Vincze Ferenc – Percze Nándi páros második helyen ért célba a IV. Rally Hungary-n, amely ERC bajnoki futam, valamint az ORB utolsó állomása is volt idén.  Végig az első háromban autóztak, majd Mixiék kiválásával léptek egyet előre, ami nagyon szép teljesítmény, főleg, hogy Ostbergtől mindössze 12 másodperc volt a verseny végére a hátrányuk.

A másik ex-szécsényi Velenczei Ádám az abszolút hatodik helyre hozta be a Skoda Fabia Rally2-t , Vánsza Zsolt navigálásával, ami egyben az ORB harmadik helyét is jelentette, így a bajnokságban is abszolút harmadik helyen végeztek az idén!

A Határ Attila – Éhn Dániel kettős, a Peugeot Kupa-t az első nap még vezette, ment az adok-kapok Bertalan Marciékkal, és másnap mindösszes 6.4 mp-vel szorultak a második helyre, így a Peugeot Kupában idén a harmadik hely az övék!

A Historic mezőnyében a Kreicsi Bálint – Ivony Csaba – BMW trió a harmadik helyen autózott, mikor a 10. szakaszon műszaki hiba miatt fel kellett adniuk a versenyt.