Mikulás, Mikulás Te csodás!?

Tavaly sem voltak szerencsések a nógrádi versenyzők a Mikulás Rally-n, ami akkor az ORB záró futama volt, idén is erősen rostálta a mezőnyt a Kis,- és a Nagylőtér is. Az összesen 99 versenyzőből 59-en látták meg a célt a több mint 80 kilométernyi gyorsasági szakaszokon.

Az előfutóként induló bátonyi kettős, Lőrik László – Balogh Péter Ladájának a verseny közepén törött ki a kereke. De a 32-es rajtszámmal induló Rafael Tamás – Szabó Balázs páros Porsche-ja sem járt jobban. Ők is a harmadik szakasz után adták fel a viadalt futómű problémák miatt.

Az abszolút 18. helyen ért célba az Ifj. Kanyik Antal – Endrész István – Mitsubishi Lancer Evo9 – hármas. Itt a navigátor salgótarjáni származású.

A nézsai Migács Krisztián navigálásával Biránti Lajos az abszolút 46. helyre hozta be a VW Golfot.

Gratulálunk nekik, hogy befejezték ezt a nehéz versenyt!

Fotók: facebook Rigó Motorsport, facebook Balogh Rally Team

Author: rally24.hu